CS link

Cslink– satelitní platforma poskytující příjem satelitního signálu na území České republiky. Cslink je provozovatelem satelitních dekódovacích karet.

NEOMEZENÁ KARTA- určená zákazníkům, jež se rozhodli využívat služeb cslink trvale. Navždy dekóduje signál základních českých a slovenských rozhlasových a TV stanic s možností trvalého příjmu některých zahraničních programů (pouze při pořízení konvertoru duo LNB). Pro zákazníky, jež se rozhodli využívat služeb cslink na 12 měsíců je určena ROČNÍ KARTA.

Kromě toho nabízí cs link množství rozšiřujících, placených TV programů, které se dají pořídit buď jako součást některého z balíčků, nebo samostatně.

Programově nejrozsáhlejším balíčkem je TOTAL. Ten nabízí 24 programů, z jejichž výběru si přijdou na své diváci téměř všech možných druhů TV pořadů. Součástí balíčku TOTAL jsou programy ostatních balíčků (s výjimkou balíčků FILM a FILMBOX).

Náplní programového balíčku MÝCH 6 je výběr z nejoblíbenějších programů balíčků TOTAL a FILMBOX. Při nespokojenosti nebo nezájmu zákazníka s některým ze zvolených programů je možnost volby kteréhokoliv libovolného programu z těchto dvou balíčků.

Obsahem TV programů podobný, ale méně nabízející je balíček MIX, jenž nabízí 13 programů rovněž s programy ze všech žánrů.

Pro ryze sportovní nadšence je tou správnou volbou balíček SPORT se 6 programy.

Zvídavý divák jistě ocení vzdělávací balíček DOKUMENTY s 5 programy převážně přírodovědně-historicky zaměřených.

Na své si v nabídce cs linku přijdou i nároční filmoví diváci. Právě pro tyto jsou určeny balíčky FILMBOX a FILM.

FILMBOX má ve své nabídce 2 programy vysílající filmy z archivů evropské produkční společnosti SPI-International.

FILM má ve své nabídce rovněž dva programy HBO. Ty umožňují shlédnutí i filmových novinek vyšlých nedávno z kin.

Fonetip s.r.o.

www.cslink.karty-info.cz