Cartomizéry

Elektronické kouření se stalo poslední dobou velkým módním hitem. Mnoho klasických kuřáků postupně přešlo právě k elektronickým cigaretám. Kromě toho, že se jedná o zdravější způsob kouření, je zde i mnoho dalších výhod. Mimo jiné i to, že již nemusíte shánět zapalovač či popelník.

Co to jsou elektronické cigarety jistě ví téměř každý. Pokud by někdo nevěděl, rádi připravíme speciální článek, kde se e-cigaretě budeme více věnovat. Nyní bychom se rádi zaměřili na jiný produkt elektronického kouření, kterým jsou cartomizéry.

Co je to Cartomizer?

Cartomizery jsou důležitou součástí elektronických cigaret. Jedná se o nové řešení, které nahrazuje původní spojení klasické náplně a atomizéru v jednu společnou část. U Cartomizérů je vždy třeba si pečlivě ověřit, pro jakou elektronickou cigaretu je určen, protože nejsou kompatibilní se všemi modely. Výhodou Cartomizérů je to, že uživatel získá s každou novou náplní i nový atomizér, který mu zajišťuje dostatečnou dýmavost e-cigarety.

Cartomizery pro e-cigarety se závitem 510

Mezi jeden z nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších modelů pak patří Cartomizer Joye 510 XL CE-2 R4, který pochází z dílny firmy Microcig Innovation Technology Co., Ltd. Tento Cartomizér je vhodný pro elektronické cigarety Joye 510, Joye 510 Mega, Joye eGo a eGo+ Elegant 900. Rovněž pak pro všechny další modelyk, které používají tzv. závit „510“.