Bambus je hit!

Bambus zažívá skvělé období. Dalo by se říci, že prakticky každý den narůstá zájem o tento přírodní materiál, ať už za účelem stavby plotu, pergoly, zastřešení či jiných zahradních a dekorativních prvků. Možností je nepřeberné množství. Zlaté české ručičky vymyslí různé zajímavé a obdivuhodné věcičky…

Pokud tedy přemýšlíte nad tímto materiálem, doporučujeme se obrátit na některého z prodejců. Při výběru si pečlivě prostudujte jaký bambus daný prodejce nabízí. Druh bambusu totiž ovlivňuje jeho vlastnosti, zejména pak odolnost a pevnost. Odolné bambusové tyče můžete objednávat např. na stránkách Bambusove-produkty.cz, kde vám vždy poradí, jaké rozměry bambusových tyčí jsou vhodné pro vaše potřeby.

Kromě bambusových tyčí zde můžete objednávat i štípaný bambus, který je strojově zpracovaný. Tento postup zajišťuje, že je jeho zadní strana zabroušená téměř do roviny, což výrazně usnadňuje jeho použití. V případě ručně štípaného bambusu je toto prakticky nemožné, nicméně někteří zákazníci to upřednostňují.

Zajímavostí v sortimentu jsou bezesporu zahradní altány z bambusu. Zde záleží pouze na vás, jestli si budete chtít altán sestavit sami, případně zda to necháte na profesionálech. Pokud jste šikovný řemeslník, pak to jistě zvládnete sami. Poskytneme vám potřebný návod a v případě potřeby i konzultace. Vše je o vzájemné domluvě.