V Bulharsku je také pěkně

Lokalita u Černého moře je i v dnešní době turisticky velmi atraktivní. A tak není třeba se na Bulharsko dívat skrze prsty. Skvělou dovolenou zde může strávit jak rodina s dětmi, tak i kdokoliv jiný, třeba parta přátel či milenecký pár. Bulharsko je v tomto směru rozděleno na dvě hlavní lokality, do kterých se můžete vydat.

Dovolená Bulharsko – zapomeňte na minulost. Asi nejznámějším střediskem v Bulharsku je Burgas. V této lokalitě je celá řada oblastí, do kterých můžete vycestovat.

Burgas – Slunečné pobřeží

My doporučujeme oblast zvanou Slunečné pobřeží. Zde máte na výběr z mnoha hotelů. Pokud bychom měli zmínit některé na základě zpětné vazby od našich klientů, pak by to byl např. hotel Amfora či hotel Kotva.

Samozřejmě naše tipy jsou jedna věc, ale je třeba brát v potaz i to, co od dovolené očekáváte, jelikož každý je jiný a má i jiné požadavky a očekávání. Letní dovolená má být odměnou, kde si užijete klid, pohodu a zábavu.

Varna – letní dovolená v Bulharsku

Druhým významným letoviskem je Varna s tím, že mezi hlavní lákadla patří oblast tzv. Zlaté Písky. Nezapomínejte ani na jiné oblasti či lokality. Pečlivě si vyberte z nabídky zájezdů cestovních kanceláří, objednejte si zájezd z pohodlí Vašeho domova a následně se můžete již jen těšit na termín, který jste si zamluvili.