Společenské hry

Vzhledem k dnešní uspěchané době se rodiny stále méně a méně scházejí u tzv. rodinného stolu, kde by si mohly v klidu popovídat a nebo popřípadě zahrát nějakou společenskou hru. Naší snahou je toto změnit a přimět rodiny aby si více povídaly, hrály a tím utužovaly jejich vztah.

K tomu nám pomáhá obrovský počet společenských her, které nemusí bavit jen děti, ale i jejich rodiče, kteří si jistě také radi hrají.

Jednou z her pro celou rodinu, která je nejen zaujme, ale i procvičí dětskou pamět je bezesporu pexeso. Díky obrovskému výběru pexes, který se v současnosti na trhu nachází si dokáže vybrat opravdu každý. Především se jedná o motivy, ale vyjímečně jde vybírat i dle počtu kartiček, jejichž počet nemusí být vždy 64.

Naše internetové hračkářství se zaměřuje i na děti předškolního věku. Jednou z mnoha hraček, které by vaši ratolest zaujala jsou Maxi člověče nezlob se od firmy Bonaparte, která je mimo jiné jedním z největších výrobců společenských her.

Další celosvětově proslulou firmou, která se zabývá výrobou společenských her a puzzlí je firma Ravensburger. Tato firma se na vrchol dostala především díky kvalitní výrobě puzzlí, nicméně i deskové společenské hry se mohou pyšnit vysokou kvalitou a životností. Jednou ze společenských her, zejména pro děti je Bingo edukativní hra, díky které se vaše ratolest učí násobilku hraním. S touto hrou se nebude nudit žádné dítě!

Určitě vám něco říká pojem Twister. Ano správně! Jedná se o společenskou, pohybovou hru, kterou nemusí hrát nutně jen děti, ale pro zábavu ji hrají i dospělí. Čím více osob bude Twister hrát, tím více zábavy si s ní užijete. Principem hry je poskládat končetiny na jednotlivých barvách podle toho, jakou barvu vám určí šipka. Pokud se ovšem na barevném poli neudržíte vypadáváte ze hry.

Tyto a obrovský počet dalších hraček nejen společenských, není problém v našem sortimentu pořídit.

Fonetip s.r.o.

www.jupihracky.cz