Slevy na zážitky s kartou Pražské plynárenské

Sháníte netradiční vánoční dárek? Jste držitelem karty Pražské plynárenské? Pak nakupte zážitky u Zážitky.cz a ušetřete!

Zážitky v dárkovém balení – Na Zážitky.cz najdete přes 160 zážitků, které můžete darovat jako dárek. Obdarovaný má 12 měsíců na to, aby si udělal rezervaci termínu a zážitek si užil. V ceně zážitků je dárková krabička a mnoho dalších praktických služeb.

Sleva 15% na vše

Počínaje 1. Listopadem 2011 můžete použitím karty Pražské plynárenské získat slevu ve výši 15% na všechny zážitky v dárkovém balení. U exkluzivíních dárků-zážitků tak jednoduše ušetříte až tisíce korun.

Na využití zážitku budete mít rok!

Bez ohledu na to, kdy zážitek jako vánoční dárek zakoupíte, máte vždy rok na jeho využití. Všechny certifikáty na zážitky platí 12 měsíců – což vám nebo obdarovaným dává dost času si zážitky pořádně užít.

Dárková krabička, doprava kurýrem a pojištění zdarma

Aby toho nebylo málo, vedle slevy a skvělého dárku pro vaše blízké, získáte zcela zdarma dárkovou krabičku, kterou Vám doručíme taktéž zdarma kurýrem kamkoliv v ČR. Jako bonus je v ceně zážitku úrazové pojištění.

Nejpopulárnější dárky

Již několik let jsou zážitky velmi populární vánoční dárky. Největšímu zájmu se těší tandemové skoky padákem, lety balónem, vyhlídkové či akrobatické lety, jízdy v terénním voze Hummer a dále možnost vyzkoušet si povolání – herec v divadle, ošetřovatel v zoo, fotomodelka, pilot dopravního letounu a mnoho dalších.

O Zážitky.cz s.r.o.

Od roku 2008 nabízíme a organizujeme zážitkové aktivity, kurzy a pobyty. Naše nabídka obsahuje více než 160 druhů zážitků ve více než 10 kategoriích. Za dobu fungování jsme poskytli zážitky tisícům jednotlivců a desítkám firem. Ke každému zážitku získáte dárkovou krabičku, úrazové pojištění a doručení kurýrem ZDARMA. Katalog zážitků je k nalezení na www.zazitky.cz