Pevero

Chcete si pořídit moderní, velmi kvalitní obklady či dlažbu do Vaší koupelny, kuchyně nebo obývacího pokoje? Hledáte dlažbu na terasu či do okolí Vašeho domu? Na stránkách Pevero najdete špičkové keramické výrobky, obklady a dlažby, v široké škále barev, formátů, několik typů povrchových úprav tak, abyste si mohli vybrat to, co právě potřebujete.

Na těchto stránkách najdete imitace různých přírodních materiálů, ať je to už dřevo, kámen, kov či beton a mnoho dalších. Vytvoříte krásné romantické až luxusní prostředí s keramickými výrobky v imitaci mramoru. Pokud rekonstruujete, možná právě Vás zaujme velkoformátová dlažba či obklad, který se vyrábí již v tloušťce od 3 mm a se kterým jde rekonstrukce velmi dobře od ruky. Samozřejmostí jednotlivých sérií jsou dekorační prvky, jako jsou mozaiky, listely a další.

Keramické obklady a dlažby jsou zde od různých výrobců, kteří jsou na trhu s těmito produkty již dlouhou řadu let, jsou to tedy zkušení výrobci, kteří neustále vylepšují technologie, design a řada z nich se zaměřuje u těchto produktů na ochranu životního prostředí a vyrábí obklady a dlažby z části z recyklovaných materiálů.

S krásným obkladem na bílém střepu je keramický obklad v imitaci mramoru, který se představuje v sérii Admiration od výrobce Atlas Concorde. Vyrábí se v několika barevných odstínech a dvou formátech s lesklým povrchem. Dekorace   s jemnými proužky či ornamenty, listely, mozaika, to vše k této sérii patří a dokáže váš interiér ozdobit a rozzářit.

Útulný domov či pohodový odpočinek nám vykouzlí série slinuté dlažby Cotto Etrusco od keramického výrobce Monocibec. Čtyři odstíny pálené cihly nabízí výrobce ve třech formátech. Velmi zajímavé jsou dekorační prvky této série, které jsou zdobeny ornamenty. Dlažby této série, které můžete použít i jako obklad, jsou vhodné do bytového interiéru, hlavně do vesnických chalup, kde vytvoří opravdu velmi útulné prostředí.

Tyto a mnoho dalších obkladů a dlažeb v imitacích různých přírodních materiálů, širokou škálu mozaik a dalších dekoračních prvků, obklady a dlažby určené jak pro interiéry tak i exteriéry, to vše je Pevero. Nabídka obkladů a dlažeb je složena s osvědčených, velmi kvalitních produktů, poskytujeme odborný servis a poradenství a snažíme se tak co nejlépe uspokojit požadavky zákazníků.