Party oblečení – oblečení na party

Party oblečení – oblečení na party

Specializujeme se na dovoz party oblečení (clubwear) z Anglie.  Máme čerstvé kolekce party oblečení, aktuální vždy k modě v Anglii.  To znamená, že clubwear, které si u nás zakoupíte budete mít moderní ještě za rok i dva – v tomto směru je ČR opravdu pozadu.

Oblečení na party, které nabízíme je kvalitní a hot moda. Designy jsou ultra moderni a nikde není ani gram latky navíc. Ano, naše clubwear je velmi sexy ! Nejčastější materiály jsou lycra, krajka, acryl, satén a bavlna. Sexy clubwear je děláno přímo na tělo.

Typy party oblečení jsou : sexy šaty na ramínka, sexy topy, uplé šaty na tělo, pruh, který zakrývá pouze prsa a zadeček.

Barevné variace jsou různé. Bílé oblečení na párty, černé party oblečení, až po barevné clubwear. Můžeme v naší nabídce i zajímavé a konkrétní party oblecení na konkrétní událost. Do této kategorie patří např. oblečení na techno party, nebo oblečení na sensation white.

Doplňkově nabízíme i příslušenství na party, jako jsou sluchátka, hodinky, bižuterie, kabelky, ozdoby do vlasů.

Druhou skupinou zboží, které nabízíme je pak erotické prádlo – korzety, extra prádlo, erotické kostýmy, erotické oblečky a další zboží tohoto typu.