Objevte pivní lázně

Máme pro Vás skvělý tip, jak dát odpočinout Vašemu unavenému tělu a zároveň si užít hezký výlet či prodloužený víkend. Pokud máte rádi pivo, pak je to jasná volba. Pivní lázně jakožto jedinečná relaxační procedura, kterou si můžete vyzkoušet na vlastní kůži v rámci celé České republiky.

Už je to nějaký ten pátek od doby, kdy byly v České republice otevřeny první Pravé pivní lázně na světě. Ano, je to skutečně tak. Jedná se o pivní lázně Chodová Planá, které jsou provozovány v Hotelu U Sládka v prostředí areálu Rodinného pivovaru Chodovar.

Pivní lázně v České republice

Postupem času se však nabídka rozšiřuje po celé naší republice, a tak si můžete pivní koupel dopřát, ať už bydlíte kdekoliv.

Mezi další oblíbenou lokalitu, kromě Chodové Plané, patří bezesporu i pivní lázně Bahenec. Pivní koupele zde zaštiťuje Hotel Bahenec, který naleznete v klidné a malebné krajině Slezských Beskyd pod Kyčerou v těsné blízkosti polských hranic.

Jednou z naposledy otevřených lokalit, kde si můžete tuto proceduru užít v plné míře patří i pivní lázně Štramberk.

Zajímavou lokalitou je rovněž Ostrava – Zábřeh. Pivní lázně Ostrava (Zábřeh) nabízí jedinečný balíček „Zámecké pivní koupele PIKARD®“. To vše v příjemném prostředí zámeckého pivovaru PIKARD.

Další zajímavé informace o pivních lázních a dalších lokalitách naleznete na portálu Pivni-lazne.eu.