Mine craft

Kostky a kostičky, tak by se dala jednoduše charakterizovat hra, která uchvátila svět. Že platí přísloví, že v jednoduchosti je síla, potvrzuje hra Minecraft online do posledního písmene. Celý herní svět hry Minecraft je totiž složen pouze z kostiček s různou texturou.

Tento primitivní nápad a realizace doslova uchvátili hráče, nejen proto, že hra nabízí nekonečné množství možností, co dělat, ale zároveň dává volnost a možnosti. V této hře totiž není Vaším úkolem zabít nepřátele, porazit bosse nebo obraňovat či stavět hrad. V této hře si prostě můžete dělat, co se Vám zlíbí. Cokoliv, na co najdete materiál, kterého je v Minecraft světě dostatek.

Samozřejmě Minecraft má několik módů, které jsou zpestřeny tak, aby odpovídali jednotlivým stupňům obtížnosti. Ten nejjednodušší „Peaceful“ neobsahuje celou řadu překážek a hlavně monster, které se v nočním režimu objevují třeba v obtížnosti „Hard“. Zde se již hodí postavit si na noc přístřešek, který Vás ochrání. Můžete však také jít s nestvůrami bojovat, svůj přístřešek neustále vylepšovat, chovat zvířata apod. Pokud navíc využijete některého z texture paců, snadno změníte celý vzhled hry. Díky celé řadě modifikací, si pak svět Minecraft online můžete přizpůsobit úplně podle svého, a to například i včetně letadel či střelných zbraní. Vyzkoušejte Minecraft a uvidíte, že Vám učaruje.