Matrace

Matrace, postele, rošty a ložnice od Reverie.cz. Internetový obchod Reverie je tu pro Vás s přehlednou nabídkou postelí, matrací roštů a ložnic, které Vám zajistí odpočinek a zdravé spaní.

U výrobců a dodavatelů postelí klademe maximální důraz na kvaltu použitých materiálů, nezávadnou povrchovou úpravu, pevné a stabilní konstrukční řešení a řadu dalších důležitých aspektů, které Vám zajistí dlouhodobé a bezproblémové užívání.

Oddělení postelí jsme pro přehlednost a snadnou orientaci rozdělili do několika kategorií podle materiálů a funkčnosti postelí. Do první skupiny spadají postele dřevěné, kovové, čalouněné postele a řada dalších. Další kategorie jsou navrženy intuitivně tak, aby zákazník pod jejich názvy našel postele s charakteristickými vlastnostmi, velikostí a případně funkčností. K prohlédnutí doporučujeme kategorie postele s úložným prostorem, dětské patrové postele, manželské postele, dvojlůžkové postele, jednolůžka, rozkládací postele a moderní designové postele.

Matrace v našem eshopu pokrývají kompletní sortiment dostupný u českých i zahraničních dodavatelů. Díky naši specializaci výhradně na oblast zdravého spaní, pravidelně rozšiřujeme matrace o nové modely včetně matrací z nových materiálů jako jsou BULTEXOVÉ matrace, matrace CUREM, Tempur, matrace z BIO pěn a dalších materiálů.
V sortimentu najdete také matrace z klasických a osvědčených materiálů a provedení, jako jsou pružinové matrace, PUR pěnové, zdravotní matrace a antidekubitní matrace proti proleženinám.

Lamelové postelové rošty v kombinaci s vhodnou matrací a pevnou postelí vytváří komplexní funkční celek. V této oblasti pokrýváme kompletní sortiment, který zastupují kategorie pevné rošty, polohovací rošty do postele, motorové rošty, segmentové a výklopné lamelové rošty.

V kategorii ložnice si můžete vytvářet vlastní ložnicové sestavy. U každé postele po kliknutí na záložku příslušenství se zobrazí skříně, komody, noční stolky a ostatní nábytek ve stejném designu a od stejného dodavatele. Systém internetového obchodu tak umožňuje vytvářet vlastní ložnice a sestavy.

Poslední záložku tvoří doplňky. V nabídce najdete lůžkoviny, anatomické a ortopedické polštáře, police, komody, noční stolky a řadu dalších doplňků.

Pokud budete potřebovat poradit s výběrem matrace, lamelového roštu, postele, nebo poradit s vhodnou kombinací produktů, neváhejte nás kontaktovat telefonicky, nebo emailem. Těší se na Vás team Reverie.cz