Hodinky Skeleton

Krásný pánský dárek na celý život – právě tím jsou naše unikátní hodinky skeleton. Skeletonové hodinky jsou posledním módním trendem ve Světě elegantních a luxusních hodinek. Jedná se o unikátní a patentovanou konstrukci, kdy je vidět celé tělo hodinek a celý strojek.

Veškerý mechanismus je u běžných hodinek schován pod dnem hodinek, které právě celou alchymii hodinářství skryjí pod pokličku. U skeletonových hodinek (vhodné, jako hodinky k obleku) je tomu právě naopak. Není více fascinující pohled na elegantní hodinky, než takový, jako právě na hodinky skeletonové. Krásná hra koleček, táhel, šroubků a celkového mechanismu působí velmi příjemným dojmem a hodinky jsou atraktivní nejen pro svého nositele, ale i pro všímavé obdivovatele z okolí. A cena těchto božských hodinek? Když byl tento mechanismus novinkou (někdy okolo roku 2006) přišly s ním na trh drahé, renomované firmy typu Omega, Rolex atd. A ceny těchto hodinek se přirozeně pohybovali na extrémní výši.

Jako všechno, ale i tento mechanismu začali používat výrobci po celém Světě a tak si dnes neznačkové skeletonové hodinky můžete pořídit za ceny od několika stokorun (naše ceny začínají pod hranicí jednoho tisíce korun. Navštivte náš e-shop s luxusními hodinkami za dobré ceny (od 799 Kč) a zjistíte, že lepší poměr, než mají naše levné hodinky už neobjevíte.

Více informací zde : http://levne-hodinky.net/