Firemní dárky jinak – netradiční zážitky

Pokud přemýšlíte, jaký dárek obstarat pro své nejlepší zákazníky, máme pro vás tip. Na webu Firemní.zážitky.cz najdete množství zážitků, které můžete věnovat svým zákazníkům v podobě dárkového certifikátu v luxusní dárkové krabičce, opatřené logem vaší společnosti. Dárkovou krabičku s certifikátem na zážitek můžete navíc nechat zaslat kurýrem přímo k zákazníkovi.

Platnost certifikátu na zážitek je 12 měsíců, po celou dobu platnosti certifikátu může obdarovaný zážitek na certifikátu vyměnit za jiný, který mu bude vyhovovat více.

Zajímá vás, jaké zážitky můžete pro své zákazníky vybírat?

Připravili jsme pro vás přehled těch nejlákavějších zážitků v několika hlavních kategoriích:

VIP zážitky pro nejnáročnější – najdete mezi nimi mj. bali masáž s horkou lázní pro dva, noční let nad městem pro tři osoby nebo S.W.A.T. trénink.

Automobilová, vzdušná a další dobrodružství – za všechny jmenujme projížďku ve vojenském náklaďáku, obrněném transportéru, tanku, terénním voze Hummer, dakarské Tatře, Porsche 911 Carrera nebo jízdu na terénním Segway; dále třeba vyjížďku se psím spřežením, školu smyku, destruktoterapii nebo akční střelbu; okusit můžete také tandemový paragliding, akrobatický let větroněm, vrtulníkem nebo stíhačkou L-29.

Sportovní zážitky zastupuje např. snowkiting, kiteboarding, den s golfem, trénink s mistry beach volejbalu a další.

Relaxační a zkrášlující procedury – z nejzajímavějších vybíráme například relaxační balíček pro maminky, wellness víkend pro dva, relax v pivních lázních, radikální proměnu účesu, zábal z hroznového vína nebo masáž horkým voskem, masáž golfovými míčky, masáž konopným olejem, tibetskou masáž, mušličkovou masáž, v neposlední řadě pak tantra masáž pro muže nebo pro ženy.

Gurmánské zážitky a kurzy – v nabídce najdete např. kurzy: Čokoládové tvoření, Francouzská kuchyně, Šťavnatý steak a Ratatouille, Za tajemstvím mořských plodů a další.

Pokud si nejste jisti preferencemi svých zákazníků, můžete jim darovat univerzální certifikát na zážitek z nabídky webu Firemní zážitky.cz. Sami si zvolíte hodnotu certifikátu (od 500 Kč). Zákazník si pak bude moci vybrat svůj zážitek sám.